Projektový manažer / Ostatní specialisté v oblasti politiky organizací

FirmaRERA a.s.
ÚvazekHPP, Zkrácený úvazek
Mzdaod 35 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

MANAŽER/KA MEZINÁRODNÍCH PROJEKTŮ V OBLASTI OBNOVITELNÝCH ZDROJŮ ENERGIE

Rozšiřujeme náš pracovní tým zabývající se mezinárodními projekty a hledáme samostatného a spolehlivého člověka se zkušenostmi z oblasti obnovitelných zdrojů energie, vodíku či ukládání přebytků vyrobené energie.

Náplň práce:

• Zajišťování úkolů spojených s řízením a implementací mezinárodních projektů v rámci programů Interreg Europe, Interreg Danube
• Dodání konkrétního výstupu projektu a dodržení harmonogramu
• Komunikace se subjekty zapojenými do projektu
• Plánování aktivit projektu v souladu s projektovou žádostí
• Účast na mezinárodních setkáních
• Další činnosti související s realizací mezinárodních projektů

Požadujeme:

• SŠ/VŠ vzdělání
• Znalost práce na PC, MS Office
• Zkušenosti či znalosti z oblasti obnovitelných zdrojů energie, vodík, e-mobilita či ukládání přebytků vyrobené energie
• Komunikativní znalost anglického jazyka
• Organizační schopnosti, koncepční a analytické myšlení
• Spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, aktivní přístup k práci a vysokou flexibilitu
• Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič/ka výhodou

Nabízíme:

• Práci na plný, či částečný úvazek ve stabilní společnosti s možností získat zkušenosti v práci se zahraničními partnery
• Platové ohodnocení odpovídající odpovědnosti a požadované práci
• Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní spoření)
• Možnost občasné práce z domova
• Uvažovaný nástup: ihned
• Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení

Životopisy zasílejte na e-mail [email protected].
Více informací o projektech na www.rera.cz/cs/clanek/volne-pozice62/.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz, Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič/ka výhodou
jazykové znalosti:
  • Aktivní anglický jazyk, Komunikativní znalost
minimální požadované vzdělání:úplné střední všeobecné vzdělání s maturitou (gymnázium)

Nabízíme:

adresa pracoviště:B. Němcové 49/3, České Budějovice, 37001, Česko
mzda, plat (hrubý):od 35 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP, Zkrácený úvazek
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:30. 06. 2025
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: Příspěvek na penzijní spoření
  • Dovolená navíc: 5 týdnů dovolené

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:RERA a.s., IČ: 25187937
datum zveřejnění nabídky práce:18. 03. 2024

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Ing. Tomáš Cílek Ph.D.
telefon:+420777146672
e-mail:[email protected]
detail nabídky práce:https://www.rera.cz/cs/clanek/volne-pozice62/

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma RERA u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): od 35 000 Kč ; Benefity a výhody: Jiné výhody: Příspěvek na penzijní spoření, Dovolená navíc: 5 týdnů dovolené, ; Pracovní úvazek: HPP, Částečný úvazek ; Typ směn: pružná pracovní doba ; Adresa práce: B. Němcové 49/3, České Budějovice, 37001, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ; do: 30. 06. 2025 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.